Rzepaczki.pl
Okulista Warszawa - Wersja do druku

+- Rzepaczki.pl (https://rzepaczki.pl)
+-- Dział: Forum główne (https://rzepaczki.pl/Forum-Forum-g%C5%82%C3%B3wne)
+--- Dział: Zdrowie (https://rzepaczki.pl/Forum-Zdrowie)
+--- Wątek: Okulista Warszawa (/Thread-Okulista-Warszawa)Okulista Warszawa - martyna99 - 09-30-2021

Piszę na forum ponieważ od jakiegoś czasu, dokładnie od miesiąca zauważyłam, ze mam trudności z widzeniem. Dużo pracuje przy komputerze właściwie około ośmiu godzin dziennie. W odległości trzydzieści centymetrów od monitora i tylko w tej odległości widzę w miarę dobrze, poniżej tej odległości obraz mi się rozmywa. Obawiam się że tracę wzrok, nie za bardzo wiem co to może być. Szukam dobrego okulisty najlepiej w Warszawie. Może ktoś wie..........


RE: Okulista Warszawa - jolanta_anta - 09-30-2021

Hej, na fundusz to możesz czekać dość długo. Potrzebne skierowanie od internisty do okulisty, a tam pewnie na zapisy. Ale mogę polecić ci gabinet optyczno - okulistyczny prywatnie nie musisz tam czekać w kolejkach. Wystarczy że zadzwonisz i umówić się na wizytę. Gabinet mieści się na ul. Króla Maciusia 10 w Warszawie https://optykfleks.waw.pl/. Z całą rodziną od lat korzystamy z usług tego gabinetu. Możesz liczyć na miłą obsługę, bardzo dokładne przeprowadzone badanie przez doświadczoną kadrę specjalistów.


RE: Okulista Warszawa - Alcik - 10-06-2021

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty w gabinecie optyczno-okulistycznym FLEKS. Kompetentna Pani doktor bardzo dokładnie zbadała mi wzrok, wytłumaczyła co jest nie tak i odpowiedziała na wszystkie pytania. Po tym wszystkim zdobyła moje zaufanie. Panie obsługujące klientów również miłe, pomocne, posiadają też dużą wiedzę. Mają bardzo dobry gust i świetnie doradziły mi w doborze oprawek.