Rzepaczki.pl
Wirówki laboratoryjne - Wersja do druku

+- Rzepaczki.pl (https://rzepaczki.pl)
+-- Dział: Forum główne (https://rzepaczki.pl/Forum-Forum-g%C5%82%C3%B3wne)
+--- Dział: Zdrowie (https://rzepaczki.pl/Forum-Zdrowie)
+--- Wątek: Wirówki laboratoryjne (/Thread-Wir%C3%B3wki-laboratoryjne)Wirówki laboratoryjne - verka012 - 09-29-2021

Witam, Potrzebuje kontakt do firmy z wyposażeniem do laboratorium -może macie takie sprawdzone? Chcemy wyposażać nowe laboratorium ale dostawca się wysypał. Nie chce robić im negatywnej reklamy, ponieważ różne są sytuacje finansowe w firmach, a oni by już nic nie zarobili. Niezbędne nam są wirówki laboratoryjne z szybkim schładzaniem komory wirowania. Proszę o jakąś firmę godną polecenia? Pozdrawiam


RE: Wirówki laboratoryjne - urlich - 09-29-2021

Hej, sam zaopatruje się w firmie z Warszawy, https://anchemplus.pl/aparatura/wirowki-laboratoryjne/ realizują zamówienia na cała Polskę. Wyposażenie laboratoryjne w tym wirówki laboratoryjne posiadają bardzo dużo różnych modeli, a co najważniejsze mają cały czas na stanie, więc nie trzeba długo czekać. Napisz do nich lub zadzwoń, a na pewno znajdziesz taką jaką potrzebujesz. Smile


RE: Wirówki laboratoryjne - martyna99 - 09-30-2021

Szybkie i profesjonalne załatwienie mojego zamówienia dotyczącego filtrów strzykawkowych. Już dawno nie spotkałem się z tak profesjonalną, miłą i kompetentną, a zarazem merytoryczną osobą jak Pani z działu obsługi klienta. Wszystkie formalności odbywały się z zachowaniem zasad efektywności obsługi klienta, na najwyższym moim zdaniem poziome. Na pewno w najbliższym czasie ponownie skorzystamy ponownie z usług Anchem Plus.


RE: Wirówki laboratoryjne - Alcik - 10-06-2021

Jakość towaru sprzedawana przez tą firmę zgodna z moimi oczekiwaniami. Bardzo miły i szybki kontakt, o wszystko można zapytać się czego się nie rozumie oraz otrzymać wyczerpującą i rzetelną odpowiedź, nawet po kilku tygodniach otrzymanego zamówienia. Świetna współpraca. Polecam.


RE: Wirówki laboratoryjne - janekPro - 10-06-2021

Bardzo dobry kontakt, profesjonalne wykonanie zamówienie zgodne z ustalonymi wcześniejszymi wskazówkami. Jeżeli będę potrzebować generatorów gazów lub innej aparatury laboratoryjnej na pewno zakupie u nich ponownie.