Rzepaczki.pl
Rehabilitacja zwierząt Warszawa - Wersja do druku

+- Rzepaczki.pl (https://rzepaczki.pl)
+-- Dział: Forum główne (https://rzepaczki.pl/Forum-Forum-g%C5%82%C3%B3wne)
+--- Dział: Szukam firmy, wykonawcy usługi (https://rzepaczki.pl/Forum-Szukam-firmy-wykonawcy-us%C5%82ugi)
+--- Wątek: Rehabilitacja zwierząt Warszawa (/Thread-Rehabilitacja-zwierz%C4%85t-Warszawa)Rehabilitacja zwierząt Warszawa - verka012 - 02-04-2022

Witam, dziś otrzymałam informację od weterynarza, że powinnam odchudzić kota. A najlepsze dla niego to jest że oprócz diety powinnam go zapisać na zabiegi do rehabilitanta zwierząt aby mógł skorzystać z terapii na bieżni wodnej. Niestety wiem że mój kot ma mało ruchu. Mieszam w bloku, a mój kot nie może się wybiegać. Ogólnie weterynarz stwierdził że kot jest zdrowy, tylko ma nadwagę i przydało by mu rehabilitacja. Czy możecie mi podpowiedzieć gdzie mogę znaleźć w Warszawie taki gabinet rehabilitacji zwierząt. Z góry dziękuje za pomoc i porady.


RE: Rehabilitacja zwierząt Warszawa - urlich - 02-04-2022

Ja mogę ci polecić gabinet rehabilitacji zwierząt, który mieści się w Warszawie Wawer nazywa się HAPPY ŁAPY https://happylapy.pl/
ich domeną jest to że przywracają sprawność pupilom! Ja ze swoją sunią przygotowując ją na wystawę miałam również taki problem jak ty ze swoim kotem i korzystałam u nich z terapii na bieżni wodnej. Bieżna ta poprawia kondycję zwierzakowi oraz przemianę materii, a dzięki temu mój piesek powrócił do idealnej masy ciała. A na wystawie otrzymał nagrodę.


RE: Rehabilitacja zwierząt Warszawa - martyna99 - 02-04-2022

Ja chciałabym się z Wami podzielić z moją opinią o właścicielce gabinetu jest miłośnikiem zwierząt, która zawsze odpowiednio dobiera plan rehabilitacji zwierzaków można na nią zawsze liczyć w każdej potrzebie rehabilitacji. Gabinet Happy łapy jest bardzo zadbany i wyposażony w nowoczesny sprzęt. W razie potrzeby dojeżdża nawet do domu klienta. Zobacz sama na pewno pomoże Twojemu kocurkowi.


RE: Rehabilitacja zwierząt Warszawa - MarCinek - 02-04-2022

Gabinet Happy łapy Super. Obsługa bardzo profesjonalna, dobrze znają się na swojej pracy. Mają podejście do zwierząt. POLECAM!!