Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wynajem maszyn budowlanych

#1
Przygotowuje się powoli do budowy domu w okolicach Warszawy. Chciałbym się zapytać kogoś doświadczonego czy warto szukać firmy która wypożycza sprzęt budowlany i czy w ogóle jest opłacalne jest wynajęcie maszyn budowlanych w takiej firmie, czy odkładać pieniądze i kupić swoje maszyny. A nie ukrywam że sama inwestycja budowy domu dla mnie jest kosztowna, więc bardzo rozważnie podchodzę do każdego wydatku i wolę zapoznać się z takimi kosztami wcześniej. Od znajomych wiem którzy nie dawno budowali swój dom że i tak nie przewidzę wszystkiego i że przy budowie domu nie uniknę przykrych niespodzianek.
Odpowiedz
#2
Przechodziłem już budowę domu oraz wynajem sprzętu budowlanego. I mogę to ja mogę polecić firmę z Warszawy https://bojantransport.pl/wynajem-maszyn-budowlanych/. Mają duży wybór Koparek gąsienicowych, koparek kołowych, koparko ładowarki itd. Oferta jest korzystna a znajdziesz tam każdy sprzęt który jest potrzebny na budowie.
Odpowiedz
#3
Jeżeli nie potrzebujesz maszyn budowlanych do budowy domu oraz codziennego użytkowania to lepiej wyjdziesz na tym kosztowo jeśli zdecydujesz się na ich wynajem maszyn budowlanych. Nawet jak się przedłuży ci się trochę robota to firma Bojan transport nie robi z tym problemów.
Odpowiedz
#4
Moim zdaniem wynajęcie maszyn budowlanych tak, zależy od indywidualnego przypadku. My potrzebowaliśmy koparki więc wiadomo że wchodził w grę tylko wynajem. Cenowo oferta wynajmu maszyn budowlanych z firmy Bojan transport była bardzo dobra i generalnie nie było problemów. Z naszej brak jakich kol wiek zastrzeżeń do tej firmy. Tylko wypożyczam maszyny budowlane z tej firmy i jestem bardzo zadowolony.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości