Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Okulista Warszawa

#1
Piszę na forum ponieważ od jakiegoś czasu, dokładnie od miesiąca zauważyłam, ze mam trudności z widzeniem. Dużo pracuje przy komputerze właściwie około ośmiu godzin dziennie. W odległości trzydzieści centymetrów od monitora i tylko w tej odległości widzę w miarę dobrze, poniżej tej odległości obraz mi się rozmywa. Obawiam się że tracę wzrok, nie za bardzo wiem co to może być. Szukam dobrego okulisty najlepiej w Warszawie. Może ktoś wie..........
Odpowiedz
#2
Hej, na fundusz to możesz czekać dość długo. Potrzebne skierowanie od internisty do okulisty, a tam pewnie na zapisy. Ale mogę polecić ci gabinet optyczno - okulistyczny prywatnie nie musisz tam czekać w kolejkach. Wystarczy że zadzwonisz i umówić się na wizytę. Gabinet mieści się na ul. Króla Maciusia 10 w Warszawie https://optykfleks.waw.pl/. Z całą rodziną od lat korzystamy z usług tego gabinetu. Możesz liczyć na miłą obsługę, bardzo dokładne przeprowadzone badanie przez doświadczoną kadrę specjalistów.
Odpowiedz
#3
Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty w gabinecie optyczno-okulistycznym FLEKS. Kompetentna Pani doktor bardzo dokładnie zbadała mi wzrok, wytłumaczyła co jest nie tak i odpowiedziała na wszystkie pytania. Po tym wszystkim zdobyła moje zaufanie. Panie obsługujące klientów również miłe, pomocne, posiadają też dużą wiedzę. Mają bardzo dobry gust i świetnie doradziły mi w doborze oprawek.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości