Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sprawdzony zakład pogrzebowy z Warszawy

#1
Ostatnio przeglądając internet natrafiłem na stronę https://zakladostatniejposlugi.pl/. Chce się dowiedzieć czy zakład ten załatwia wszystkie formalności dotyczące pochówku co było by w moim przypadku wygodne dla mnie? Czy te formalności są do załatwienia po mojej stronie? I czy zakład pomaga również składać wniosek o zasiłek pogrzebowy? Pytam się ponieważ zajmuje się i mieszkam ze starszą osobą, która obecnie ze względu na bardzo zły stan zdrowia i przewlekłe choroby przebywa w szpitalu, a lekarze mówią że nie mają dla mnie dobrych informacji i mogę spodziewać się najgorszego. Proszę o informację.
Odpowiedz
#2
Ja z mojego doświadczenia mogę ci polecić ten Zakład Usługi Pogrzebowe Ostatniej Posługi jest to firma z bardzo dużym doświadczeniem świadcząca kompleksowe i profesjonalne usługi. Pomorze załatwić ci wszystkie formalności, co do zasiłku to nie wiem ponieważ mąż to załatwiał sam w urzędzie stanu cywilnego, w miejscowości w którym nastąpił zgon babci. I nawet nie pytaliśmy się w zakładzie pogrzebowym. Ale cała uroczystość pochówku była zorganizowana wzorcowo i godnie z dopilnowaniem wszystkich szczegółów na których naszej rodzinie bardzo zależało.
Odpowiedz
#3
Pełen profesjonalizm tego zakładu pogrzebowego. Duże wsparcie otrzymaliśmy od Pani właścicielki która była obecna i pomocna na każdym kroku. Wykonane były piękne dekoracje, oprawa muzyczna pełna podziwu i kwiaty tak były wykonane jak chcieliśmy. Ceremonia z poszanowaniem zarówno mojej babci, jak i całej mojej rodziny. Dokonaliśmy prawidłowego wyboru zakładu pogrzebowego organizując pochówek babci. Polecam Zakład Ostatniej Posługi w tych trudnych chwilach.
Odpowiedz
#4
Organizacja uroczystości pogrzebu przez Zakład Usługi Pogrzebowe Ostatniej Posługi w kościele jak i na cmentarzu przerosła mojej rodziny najśmielsze oczekiwania. Byli profesjonalni w co robią na 100%, mam do dziś wrażenie, że dzięki nim mój brat został godnie i szacunkiem pochowany. Mogę z czystym sumieniem polecać tą firmę każdemu kto znajdzie się w takiej potrzebie oraz tym wszystkim kto będzie potrzebował takich usług.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości