Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Instalacje alarmowe we Wrocławiu

#1
Witam wszystkich którzy budują swój własny dom.  Nasz projekt, to 150 m powierzchni użytkowej z poddaszem. Przymierzam się do skorzystania z oferty firmy zakładającej systemy alarmowe. Chciała by się dowiedzieć na którym etapie budowy domu trzeba będzie zaplanować montaż czujek alarmowych? Na chwilę obecną mam stan surowy budynku już zamknięty. Proszę o informację i wszelkiego rodzaju wskazówki. Może ktoś korzystał z oferty firmy BJZ w sprawie zakładania systemu alarmu. Z góry bardzo dziękuję za wszystkie informację.
Odpowiedz
#2
Mieszkam na uboczu w okolicach Wrocławia i korzystaliśmy z usług firmy BJZ przy zakładaniu instalacji alarmowych. Jeśli szukasz kogoś sprawdzonego to mogę ci polecić tą firmę. Firma bardzo pomocna również w inteligentnym domu, szybko wykonali swoją pracę, a co najważniejsze wszystko po dwóch latach działa sprawnie. Co do przewodów to wiem że jak najbardziej trzeba rozprowadzić je przed tynkami. Dobrze by było aby w domu było już przygotowane miejsce na rozdzielnie oraz wykonać przebicia na zewnątrz budynku dla montażu sygnalizatorów i żeby było to zrobione w tym samym czasie co będziesz wykonywać instalacje elektryczną.
Odpowiedz
#3
Jeśli potrzebujecie założyć instalację alarmową oraz ochrony obwodową to znaczy kamery termowizyjne odsyłam do firmy BJZ. Zajmują się nowoczesnymi systemami alarmowymi. Na pewno powinni pomóc. Firma z długoletnim doświadczeniem jest fachowa, zajmują się również i innymi instalacjami i monitoringiem wizualnym. U nas wszystko wykonali jak należy. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.
Odpowiedz
#4
Ja z małżonkiem też myśleliśmy że alarm założymy instalację alarmową na końcu, czyli po zakończeniu budowy domu. Ale nasz znajomy który już to przeszedł poradził nam, aby zrobić to zaczniemy robić tynki. I muszę przyznać go posłuchaliśmy i że miał rację. Tym bardziej że dom był również budowany na uboczy i ciągle w naszej małej miejscowości było słychać o skradzionych oknach z domu który był w surowym stanie, grzejników itd. U nas na szczęście nic nie zginęło, ale to za sprawą firmy BJZ która zamontowała nam system alarmowy. Muszę przyznać że jest dość ekonomiczny. Polecany właśnie firmę BJZ do domów jednorodzinnych.
Odpowiedz
#5
My jeszcze przed budową domu na etapie wykonywania projektu już mieliśmy wszystko zaplanowane. Jak nam firma budowlana wykonywała na wylewkę fundamentu to już wiedzieli w którym miejscu będziemy mieli wykonaną instalację alarmową w domu. Bardzo dużo z tym wszystkim nam pomogła firma BJZ z Wrocławia. Jestem bardzo zadowolona z jakości wszystkich produktów jak i profesjonalizmu tej firmy.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości