Bardzo się cieszę, że nasz blog ma ten zaszczyt i stał się ambasadorem wspaniałej akcji, która ma zwiększyć bezpieczeństwo dzieci. Mam nadzieję, że i Wy przyłączycie się do tej inicjatywy !

Kiedy dowiadujesz się, że urodzisz córkę wręcz nałogowo zaczynasz kupować sukienki, buciki, opaski. Chcesz, by była piękna, słodka, by miała wszystko co najlepsze. Kochasz ją całym sercem, oczami wyobraźni widzisz jak odbiera świadectwo z paskiem, kończy studia, otwiera własną firmę i opiekuję się Tobą na starość. Córka ideał. Piękna,mądra i dobra. Ale czy kiedykolwiek powiedziałaś jej to co myślisz, czy dowartościowałaś ją na tyle, by w dorosłym życiu była odważną, pewną siebie kobietą, która zna swoją wartość ?

Tata to w moim pojęciu osoba, która w życiu każdego dziecka powinna być silnym filarem, autorytetem i dawać maksymalne poczucie bezpieczeństwa. W moim życiu ułożyło się niestety tak, że nie było w nim taty. Poznałam go dopiero wtedy, gdy miałam 18 lat. Niestety nasze relacje nie ułożyły się tak jak tego pragnęłam i ,mimo że od tego czasu minęło już ponad 8 lat było to nasze jedyne i ostatnie spotkanie.

Przeczytajcie więcej i dowiedźcie się jak to wpłynęło na moje życie i jakim tak naprawdę tatą jest mój mąż.

Kiedy zaszłam w pierwszą ciążę miałam 19 lat. Gdy na świat przyszła nasza ukochana córeczka miałam dwudziestkę. Czy zaszłam w ciążę za szybko ? Czy powinnam była zrobić to później ? Ilu ludzi,tyle opinii. Teraz, z perspektywy czasu wiem, że dobrze się stało, że mimo młodego wieku w moim ciele pojawiło się nowe życie.

Są takie zachowania dzieci, które doprowadzają nas do szału. Wtedy te nasze kochane szkraby mogłybyśmy zdrowo potrząsnąć i walnąć godzinne kazanie na temat tego co właśnie zrobiły. Ale czy to coś da? Powiem Wam z własnego doświadczenia: NIE.

Przeczytajcie pięciu zachowaniach moich dzieci, które doprowadzają mnie do białej gorączki i koniecznie dajcie znać, czy u Was jest tak samo albo podobnie.

Facebook

Instagram

UWAGA! Ten strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.