Niedawno odkryłam, że moje dziecko jet geniuszem. Mając niespełna rok posiada umiejętności, które biją na głowę wszystkich jej rówieśników. Jest nieprzeciętnie zdolna, bystra i jej inteligencja przewyższa wszystkie dopuszczalne normy ! Jest tylko jeden problem, ten geniusz widzę tylko ja, reszta świata tego nie dostrzega. Dziwne? Prawdziwe? Może ja się mylę ?

Czy dziecko w wieku powiedzmy 0-4 lata powinno chodzić do kościoła, uczestniczyć we mszy świętej ? Czy nieświadomość dziecka jest przeszkodą w tym, aby w pełni uczestniczyło w nabożeństwie ? Czy my jako rodzice mamy prawo decydować za nasze dziecko o tym, czy ma ono pójść do kościoła czy nie ?

Dowiadujesz się, że jesteś w ciąży, cieszysz się przeogromnie. Po pierwszym szoku i entuzjazmie zaczynasz zastanawiać się jakiej płci jest fasolka w brzuchu. Od zawsze chciałaś mieć córkę. Bawiąc się lalkami zawsze byłaś mamą Oli, nigdy Stasia. Twoje pragnienie posiadania córki jest tak wielkie, że aż bolesne. Uświadamiasz sobie jednak, że przecież Ty jako matka nie możesz chcieć, chłopca czy dziewczynki. Nie możesz o tym marzyć, Tobie nie wypada. Czy aby na pewno ?

Imię. Każdy z nas je ma, ale nikt go sam dla siebie nie wybierał. Istnieje całe mnóstwo ludzi, które z przyjemnością pozbyłoby się swojego imienia, bo go nie lubi, nie czuje się z nim dobrze, jest dziwne,mało popularne, ludzie nie potrafią go wymówić tak jak trzeba,szybko je zapominają. Imię to towarzysz na całe życie, zatem jakie wybrać dla swojego dziecka, by w przyszłości nie ciążyło i było całkiem znośne ?

Mężczyzna od zawsze był głową rodziny. Mężczyzna to usposobienie siły, bezpieczeństwa i oparcia. Mężczyzna musi spłodzić dziecko, zasadzić drzewo i wybudować dom. Mężczyzna musi być twardy, nie może płakać, musi być konsekwentny i często niedostępny. Czy ten z moich wyobrażeń taki właśnie jest ? Czy takim właśnie stanie się mój syn?

Facebook

Instagram

UWAGA! Ten strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.