Zakupy uwielbia każda kobieta. Już tak jesteśmy skonstruowane, że potrafimy wydać ostatnie pieniądze na nową parę szpilek czy kolejną torebkę do kolekcji. Moja córka, mimo że ma dopiero 8 lat interesuje się modą. Zawsze kiedy coś dla niej kupuję online podgląda i razem ze mną zastanawia się co z czym pasuje.

Całkiem niedawno trafiłam na świetną wyszukiwarkę modową jaką jest Zippini dzięki, której Julka może sobie samodzielnie wybierać ubrania oraz buty, które jej się podobają, a ja bez wychodzenia z domu mogę je kupić i sprawić jej tym ogromną przyjemność.


Wybór jest przeogromny, a dział dziecięcy podzielony na odpowiednie kategorie. Wymarzone ubrania czy buty można znaleźć też przez wybór ulubionego producenta, koloru czy ceny lub poprzez wpisanie tego czego aktualnie się szuka. Np: "sukienka" i wtedy pojawia się nam szeroki wachlarz wyboru wraz z cenami. Dużym plusem jest to, że ceny ciągle są aktualizowane i zawsze znajdziemy aktualną cenę produktu.Zippini oferuje też wyszukanie ubrań i butów dla kobiety i mężczyzny,chłopca i dziewczynki, posiada też sekcję WYPRZEDAŻ, w której znajdziemy produkty w najniższych cenach na rynku. Wyszukiwarka oferuje produkty takich marek jak: Lacoste, Kenzo, New Yorker, H&M i wiele, wiele innych.

Na stronie Zippini można znaleźć też mnóstwo porad i artykułów jak świetnie i modnie się ubrać. Z tą wyszukiwarką żadna modowa wpadka nie ma szans się zdarzyć :)