Pamiętam, że gdy byłam dzieckiem dzień 26 maja był w naszej rodzinie bardzo ważny. Teraz, gdy jestem dorosła i mam własną rodzinę, nic się w tej kwestii nie zmieniło. Niezmiernie wzrusza mnie, że moje dzieci pamiętają o tym dniu i właśnie tego dnia to ja jestem najważniejsza. . Los chciał, że w moim życiu pojawiły się trzy szczęścia i uważam, że jestem mamą na 100%. Choć do 26 maja jest jeszcze trochę czasu, ja pierwszy prezent już dostałam.  Jest on naprawdę wyjątkowy. Kiedy go pierwszy raz zobaczyłam, nie mogłam powstrzymać łez. Jesteś ciekawa, co to takiego? Gwarantuję, że Twoja ciekawość zostanie wynagrodzona i na końcu tekstu będzie czekała na Ciebie mega niespodzianka!

Fotoksiążka, którą możesz sama stworzyć przy użyciu wielu dostępnych szablonów to świetny prezent na Dzień Matki ale też na różne inne okazje. Zapewne bliska jest Ci sytuacja kiedy to nadchodzą święta Bożego Narodzenia, a Ty w lekkiej panice zastanawiasz się co podarować swojej ukochanej mamie. Nie chcesz, by był to prezent, który dostaje co roku, chcesz by było to coś wyjątkowego. Wtedy doznajesz olśnienia i znajdujesz idealny prezent dla mamy na święta.Od tego momentu masz pewność, że to będzie bardzo wzruszający podarunek, do którego Twoja mama będzie wracać i który zapewne zajmie honorowe miejsce w jej domu.
  Dopóki nie odkryłam fotoksiążek zawsze miałam problem z tym co kupić babci, dziadkowi czy innej starszej osobie. Mogę Was zapewnić, że każdemu komu podarujecie książkę z Waszymi wspólnymi zdjęciami będzie bardzo szczęśliwy. Dodatkowo możecie w odpowiednich miejscach wpisywać co tylko chcecie.

Wydrukowane zdjęcia są naprawdę wysokiej jakości i pięknie komponują się w całości.A teraz czas na niespodziankę ! Razem z printu.pl przygotowaliśmy dla Was aż 40% zniżki na fotoksiążki w dowolnej oprawie,w dowolnym formacie, z dowolną ilością stron. Wystarczy w podsumowaniu zamówienia w okienku: KOD PROMOCYJNY wpisać Rzepaczki, a cena Waszej fotoksiążki zmaleje o 40 % !