Przyznam Wam się szczerze, że nigdy nie używałam kosmetyków naturalnych. Nim je poznałam wydawało mi się, że nie są warte uwagi, że nie są skuteczne i byłam święcie przekonana, że są o wiele droższe od tych "normalnych". Jak się okazało, moja wiedza w tym temacie była na bardzo niskim poziomie.

Czas powrotu ze szkoły zbliża się nieubłaganie. Beztroski czas wakacji, spania do południa, pomalowanych na wszystkie kolory tęczy paznokci i w ogóle wieelkiego luuzu dobiega końca. Trzeba kupić wyprawkę szkolną, podpisać książki, przygotować plecak. Tak, to już ten moment !

„Dobry start. Wyprawka 300 plus” to program, który umożliwia raz w roku pobranie 300 zł na wyprawkę szkolną. Przeczytajcie co zrobić, by otrzymać te pieniądze.

Zakupy uwielbia każda kobieta. Już tak jesteśmy skonstruowane, że potrafimy wydać ostatnie pieniądze na nową parę szpilek czy kolejną torebkę do kolekcji. Moja córka, mimo że ma dopiero 8 lat interesuje się modą. Zawsze kiedy coś dla niej kupuję online podgląda i razem ze mną zastanawia się co z czym pasuje.

Całkiem niedawno trafiłam na świetną wyszukiwarkę modową jaką jest Zippini dzięki, której Julka może sobie samodzielnie wybierać ubrania oraz buty, które jej się podobają, a ja bez wychodzenia z domu mogę je kupić i sprawić jej tym ogromną przyjemność.

Pamiętam, że gdy byłam dzieckiem dzień 26 maja był w naszej rodzinie bardzo ważny. Teraz, gdy jestem dorosła i mam własną rodzinę, nic się w tej kwestii nie zmieniło. Niezmiernie wzrusza mnie, że moje dzieci pamiętają o tym dniu i właśnie tego dnia to ja jestem najważniejsza. . Los chciał, że w moim życiu pojawiły się trzy szczęścia i uważam, że jestem mamą na 100%. Choć do 26 maja jest jeszcze trochę czasu, ja pierwszy prezent już dostałam.  Jest on naprawdę wyjątkowy. Kiedy go pierwszy raz zobaczyłam, nie mogłam powstrzymać łez. Jesteś ciekawa, co to takiego? Gwarantuję, że Twoja ciekawość zostanie wynagrodzona i na końcu tekstu będzie czekała na Ciebie mega niespodzianka!

Facebook

Instagram

UWAGA! Ten strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.