Każde z moich dzieci spało spokojnie, przesypiało całe noce ( oczywiście pomijają pierwszy okres, w którym budziło się, bym ja mogła je nakarmić piersią) , nigdy nie mieliśmy nieprzespanej nocy czy sytuacji, w której dziecko myliło dzień z nocą. Nie wiem czy moje pociechy po prostu lubią spać, czy wpłynęły na to szczegóły, o które bardzo dbałam i być może one okazały się sukcesem w kwestii snu szkrabów.

Od zawsze wiadomo, że kolor różowy przeznaczony jest dla dziewczynki, a niebieski dla chłopca. Kiedyś nie do pomyślenia było, że dziecku założy się czarne ciuszki. Uważano, że czarny to kolor zła, a dziecko powinno nosić tylko jasne kolory. Jak jest teraz ?

Jak mijają Wam wakacje? My w końcu poczuliśmy lato i upały już dają się nam we znaki. Dzieci mimo wszystko zadowolone, co możecie zobaczyć na zdjęciach :) Pozdrawiamy słonecznie :)

Jednorożec- floreno.pl (klik)

Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży z trzecim dzieckiem, oprócz obaw i pulsujących w głowie myśli czy dam sobie radę, moją głowę zaprzątała też inna, natarczywa myśl. Jak będę chodziła na spacery, które tak cała nasza rodzina uwielbia? Przerażała mnie perspektywa posiadania szerokiego wózka, którym poruszanie się wcale nie jest łatwe. Wtedy z pomocą przyszedł mój mąż...

Kiedy go po raz pierwszy ujrzałam, zakochałam się bez pamięci. Był idealny, choć mówią, że ideały nie istnieją. Był taki jak sobie wymarzyłam, jakby wyjęty z mojej głowy. Kto lub co to takiego? Przekonajcie się :)

Licznik odwiedzin

Wszystkich 9850

Facebook

Instagram

UWAGA! Ten strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.